Španciraj sa mnom Varaždinom

Dan 3. travnja 2022. je Svjetski dan činjenja dobrih djela, događaja koji je inicirala i pokrenula organizacija Good Deeds Day. Udruga Djeca za bolji svijet, kao partner organizacije Good Deed Day, organizator je obilježavanja Svjetskog dana činjenja dobih djela za cijelu Hrvatsku. Good Deeds Day organizacija djeluje u 108 zemalja svijeta i okuplja preko 3.900.000 volontera.

Ove godine će se i naša udruga pridružiti obilježavanju Svjetskog dana činjenja dobrih djela. Stoga pozivamo sve koji imaju puno empatije i malo slobodnog vremena da nam se pridruže u španciranju Varaždinom i druženju s našim korisnicima. Za svakog volontera je osigurano osvježenje (sendvič, sok) i puno dobrih emocija. Druženje će trajati od 10:00 do 12:00 sati, a okupljanje će biti ispred naše udruge na adresi Graberje 33.

Prijaviti se možete do četvrtka 31. 3. 2022. na broj telefona: 098 961 44 66.

Veselimo se!